Podzimní floristický minikurz Severočeské pobočky ČBS - České Švýcarsko

Datum události
Kontaktní osoba
Ivan Bílek
Kontaktní e-mail

Podzimní floristický minikurz proběhne ve dnech 15. – 17. 9. v Českém Švýcarsku. Ubytování máme zajištené na terénní stanici Správy CHKO Lužické hory v Chřibské (https://mapy.cz/s/bucogujule).

K dispozici je 14 postelí, ale bez lůžkovin, vezměte si vlastní spacáky! V případě vyššího zájmu se ještě omezený počet (max. 6) účastníků může vyspat na zemi, více již z hygienických důvodů nelze ubytovat. Cena ubytovani je 100 Kč za osobu a noc. K dispozici 4 WC a 2 sprchové kouty, plně vybavená kuchyňka, společenská místnost a zasedačka. Parkovat se dá před budovou (2 – 3 auta) nebo u firmy Amann – velké parkoviště. Na náměstí je restaurace a obchod. Hlavní exkurzí je návštěva “Spálené země” u Hřenska.

Zajišťuje I. Marková, kontakt: ivanka [dot] markovaatemail [dot] cz, 773 833 830

Vzhledem k omezenému počtu účastníků je nutné si ubytování předem zarezervovat u jednatele pobočky! (Ivan Bílek, bilek [dot] ivanatgmail [dot] com) – rezervace vám bude potvrzena s upřesněním, zda na vás ještě zbyla postel, nebo už jen podlaha (případně už ani ta; zaregistruji i pár náhradníků pro případ, že by někdo z první dvacítky odřekl).

V případě enormního zájmu se pokusíme zajistit několik dalších lůžek na Správě NP České Švýcarsko v Krásné Lípě.

Lokalita