Hydrobotanická exkruze na mokřady Hodonínska

Datum události
Kontaktní osoba
Vlastik Rybka
Kontaktní e-mail

 

16. až 19. června 2022 se uskuteční hydrobotanická exkurze na mokřady Hodonínska.

Každý exkurzní den (tj. v pátek, sobotu i neděli) je stejný čas i místo odjezdu, vyráží se v 8.00 z kempu ve Strážnici, kde je zamluveno ubytování (Camp Strážnice, adresa Bzenecká 1533, 696 62 Strážnice).

Příjezd je možný ve čtvrtek 16. 6. od 18 hodin a v pátek 17. 6. do 8 hodin.

 

Cena za chatku je zhruba v rozmezí 400-500 Kč, na výběr jsou 2-4 lůžkové chatky s příslušenstvím i bez něho. Ve vybavenějších (a dražších) chatkách je k dispozici i kuchyňka s lednicí. V areálu kempu je i restaurace, další možnosti jsou přímo ve Strážnici.

Zdá se, že kemp je populární a mnohé chatky již obsazené, takže pro jistotu dáváme termín pro potvrzení účasti na konec února. Přihlašujte se na mail Vlastika Rybky (vlastik [dot] rybkaatbotanicka [dot] cz (vlastik[dot]rybka[at]botanicka[dot]cz)) a napište, zda preferujete vybavenější nebo skromnější variantu chatky. Uveďte také, zda můžete vzít služební nebo soukromé auto a počet volných míst.

Pro exkurze budou vhodné holínky nebo tenisky do vody a pláštěnka. Navštívená místa pokryjí poříční tůně, vodní toky, rybníky, štěrkopísková jezera a mokřady v prostoru mezi Uherským Hradištěm, Kyjovem a Lanžhotem.

Přesnější rozvržení tras do jednotlivých dní bude uvedeno v březnových informacích členům ČBS.

Lokalita