Pozvánka na setkání Vzácné druhy, 11.-13.9.2017

Datum události
-

Přijměte pozvání na již 7. ročník Tematického setkání ke studiu vzácných a ohrožených druhů naší květeny, které se letos uskuteční ve dnech 11. až 13. září 2017 ve Vysoké Lípě na rozhraní NP České Švýcarsko a CHKO Labské pískovce.

Jako obvykle plánujeme, že základem setkání bude představení projektů jednotlivých účastníků z různých tematických okruhů – výzkum vzácných druhů, problematika managementu vzácných druhů a jejich lokalit, záchranné programy – a následná diskuze či výměna zkušeností mezi účastníky z různých institucí (univerzity, výzkumné ústavy, státní ochrana přírody, nevládní organizace).

Navíc na letošním setkání bude oficiálně ustanovena pracovní skupina České botanické společnosti „Ochrana přírody“ a v úterý večer proběhne její první jednání včetně voleb. Jste srdečně zváni, abyste se do práce této pracovní skupiny zapojili.

Součástí programu bude také exkurze na náplavy řeky Labe, a to i v souvislosti s jejich ohrožením záměrem výstavby plavebního stupně. Na závěr setkání je pro zájemce připravena exkurze do Českého středohoří.

Moc prosíme, šiřte pozvání na setkání mezi další možné zájemce!

Více informací o setkání v příloze. 

První strana přiložené pozvánky se dá vytisknout a pověsit na nástěnku.

O přihlášení prosím do 25. června skrze tento formulář

Těšíme se na společné setkání. Anna Šlechtová

Kontaktní osoba
Anna Šlechtová
Kontaktní e-mail
Telefon
Příloha Velikost
Pozvánka na setkání Vzácné druhy 708.47 KB