Přednášky Západočeské pobočky - podzim 2018

Datum události
-

V letošních podzimních dnech roku 2018 vás srdečně zveme do Plzně na následující akce Západočeské pobočky ČBS:

Úterý 2. 10. 2018, 16.30: Žáby, kytky, motory. Jak se mění bývalý tankodrom na Šlovickém vrchu u Dobřan v chráněné území. / přednášející: Mgr. Ondřej Peksa, Ph.D., Mgr. Jiří Koptík (Beleco, z.s.), RNDr. Sylvie Pecháčková, Ph.D., Mgr. Ivona Matějková. Pozvánka je v příloze.

Přednáška se koná v přednáškovém sále hlavní budovy Západočeského muzea v Plzni, Kopeckého sady 2.

Úterý 20. 11. 2018, 16.30: Bělověžský prales a jeho houby. Víte, že v tomto unikátním přírodním chrámu bylo zjištěno téměř 1700 druhů hub? Nejvýznamnější z nich uvidíte během přednášky, která je založena na výsledcích výzkumných pobytů českých a moravských mykologů v letech 2016 a 2017. / přednášející: Mgr. Jan Holec, Dr., Národní muzeum.

Přednáška se koná v přednáškovém sále hlavní budovy Západočeského muzea v Plzni, Kopeckého sady 2.

Úterý 4. 12. 2018, 16.00: Předvánoční sezení nad herbáři. Tradiční zimní setkání nad vámi donesenými herbářovými položkami, které se uskuteční v sídle pobočky v Plzni, Tylova 22).

                                         Hosté jsou na všech akcích pobočky vítáni.

Jiří Sladký                                                                                                                  Ivona Matějková

 předseda                                                                                                                           jednatel

 

Kontaktní osoba
Ivona Matějková
Kontaktní e-mail
Příloha Velikost
pozvanka_prednaska_ŠlovickýVrch.pdf 2.79 MB